شفا آزمای پارسیان

شرکت شفاآزمای پارسیان متشکل از متخصصین حوزه ی خون شناسی و علوم انتقال خون، با هدف تولید معرفهای تشخیص آزمایشگاهی در سال 1396 کار خود را آغاز کرده و تا کنون پنل کامل کیت های تشخیص ناهنجاری های انعقادی را تولید نموده است.

درباره شفا آزمای پارسیان

با استقرار و دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 13485 از شرکت IMQ ایتالیا این شرکت توانسته است استانداردهای جهانی تولید تجهیزات پزشکی را در تمام حیطه های فعالیت، از جمله خرید مواد اولیه، استخدام و آموزش پرسنل، فرآیند تولید، کنترل کیفی محصولات تولید شده، فروش محصولات و ارتباط با مشتریان را پیاده سازی کند.

محصولات تولید شده با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و به کمک تیم مجرب و متخصص با دقت و صحت بالا تولید و اراِئه می شوند. بدنبال موفقیت در این حوزه و همچنین گسترش تکنیک های سلول درمانی و پزشکی بازساختی شرکت شفاآزمای پارسیان پروژه ای تحت عنوان تخلیص فاکتورهای رشد سلولی از فرآورده های خونی را آغاز کرد و با طی کردن مراحل تحقیق و توسعه ی آن، توانسته است محصول لیزات پلاکتی را از فرآورده های پلاکتی تولید کند. پیش بینی میشود که این محصولات برای مصارف درمانی و پژ.هشی به زودی وارد بازار گردد.  با توجه به اولویت اعتماد مشتریان و همچنین ارائه ی محصولات با کیفیت، تلاش ما برای بهبود و گسترش فعالیت های شرکت ادامه خواهد داشت.

ارسال سریع به سراسر ایران

در کوتاهترین زمان ممکن

تضمین کیفیت محصولات

برای اطمینان خاطر شما

تضمین قیمت محصولات

برای خریدی بصرفه

امکان مرجوع کردن کالا

تا 7 روز از زمان تحویل کالا

سبد خرید